Hakkımızda

Çocuklardan yetişkinlere herkes sağlık sorunları ile karşılaşabilir. GEOXYN’de amacımız sağlık sorunları ile karşılaşan insanları koruyarak ve güçlendirerek hayatlarını dolu dolu yaşamalarını sağlamak için yanlarında yer almaktır.

BİYOFARMA İLAÇ KİMYA SAĞLIK SANAYİ TİCARET LTD. ŞTİ. 2008 yılında Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Doktor Ahmet Ümit Sabancı tarafından kurulmuştur. Şirketimiz Nanoteknolojik ürünleri geliştirmeyi öncelik olarak görmüştür. Nanoteknoloji alanında yapılan çalışmalar ile Sağlık sektörü, Tarım Hayvancılık sektörü ve Gıda sektöründe pek çok yenilik ortaya konulmuştur.

AMAÇ

Amacımız tarımda yeni bitki koruma ürünleri geliştirmek ve doğayı kirletmeden hayvan ve insan sağlığına zarar vermeden bunu başarmaktır. Toksik bitki koruma ürünlerinin arıları öldürmesini engellemek. Besin zincirimizi ve doğamızı yok etmesinin önüne geçmektir.

VİZYON

Nanoteknolojiyle daha az kimyasal kullanarak daha etkili sonuçlar almaktır. Ürünlerin hedeflenen yerde etkisini gösterebileceği boyutlarda kullanılmasıdır.

MİSYON

Tüm ürünlerimizle dünyayı zararlı kimyasallardan kurtarmak ve yararlı nanoteknolojik ajanlarla doğaya zarar vermeden ürün geliştirebilmektir.

SONOFARMA İLAÇ KİMYA SANAYİ TİCARET LTD. ŞTİ. 2019 yılında Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Doktor Ahmet Ümit Sabancı tarafından kurulmuştur. Geliştirmiş olduğumuz Nanoteknolojik ürünlerin Sağlık alanında kullanılması amacıyla kurulmuş olan şirketimiz ilaç ve tıbbi cihaz sektöründe yerini almıştır. Covid 19 virüsünü ve bakterileri öldüren nanoteknolojik solüsyonların insan sağlığına zararlı olmadığı kanıtlanmış ve fare deneyleriyle dokuda iyileştirici etkileri tespit edilmiştir.